Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum
Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Konu Dışı / Diğer Konular / Yönetimden
 Karalama Defteri
 BALKON (Sohbet Alanımız)
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 9

Qaan
Yönetici

1248 Posts

Posted - 12/11/2010 :  22:49:00  Show Profile  Click to see Qaan's MSN Messenger address  Reply with Quote

Tatile çıkanlara ve herkese iyi bayramlar, şimdiden.
Go to Top of Page

Süvari
Elmas

Turkey
455 Posts

Posted - 15/12/2010 :  18:29:17  Show Profile  Visit Süvari's Homepage  Reply with Quote
Çok üzgünüm dostumuz Tiversonus'u kaybetmişiz....
Go to Top of Page

Qaan
Yönetici

1248 Posts

Posted - 15/12/2010 :  22:24:19  Show Profile  Click to see Qaan's MSN Messenger address  Reply with Quote

Başsağlığı diliyorum.
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 15/12/2010 :  23:04:19  Show Profile  Reply with Quote
Evet o burda öldü ama diğer tarafta doğdu ne mutlu ona. Işığı bol olsun.
Go to Top of Page

pandora76
Elmas

815 Posts

Posted - 15/12/2010 :  23:21:47  Show Profile  Visit pandora76's Homepage  Reply with Quote
Yakınlarına sabır diliyorum.
Go to Top of Page

Yemanja
Gezgin

0 Posts

Posted - 16/12/2010 :  11:04:11  Show Profile  Reply with Quote
Umarım gördüğü rüya planladığından da büyük bir gelişmeyle son bulmuştur. Yakınlarına sabır diliyorum ben de...
Go to Top of Page

secretdream
Akik

12 Posts

Posted - 16/12/2010 :  11:46:54  Show Profile  Visit secretdream's Homepage  Reply with Quote
tanıyanların başı sağolsun...
Go to Top of Page

bulut
Elmas

565 Posts

Posted - 16/12/2010 :  14:18:32  Show Profile  Visit bulut's Homepage  Reply with Quote
Şu an ne diyeceğimi bilemedim.Başımızın sağ olması umarım iyidir.
Go to Top of Page

Qaan
Yönetici

1248 Posts

Posted - 31/12/2010 :  13:32:20  Show Profile  Click to see Qaan's MSN Messenger address  Reply with Quote

Yeni yılda herkese mutluluklar diliyorum.
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 31/12/2010 :  21:38:40  Show Profile  Reply with Quote
Kendimizi eskitmeden yılları dolu dolu yaşayarak eskitmek dileğiyle,seneye görüşürüz:)
Go to Top of Page

oe_
Elmas

671 Posts

Posted - 06/01/2011 :  22:16:07  Show Profile  Visit oe_'s Homepage  Reply with Quote
Şu "başın sağolsun" ne kadar saçma bir söz değil mi?
Hiç mi daha iyi bir söz bulamamışız, çok garip.
Biri ölüyor ve "o öldü, senin başın sağolsun; kalan sağlar bizimdir" gibi birşey diyoruz. Herhalde bu sözü ilk söyleyen, ortaya koyan kişi ne diyeceğini bilemedi ölüm karşısında, ve sonrakiler de onu taklit edip gittiler...

Tiversonus'un yerinde olmak istediğim zamanlarım az değil. Aslında ölenlerin ardından üzülmeyi bırakalı da çok uzun zaman oldu. Genelde sevinirim, onlar adına. Yakınlarına da "şu an daha iyi bir yerdeler, merak etmeyin, ve onlar adına sevinin" derim genelde.

Tek düşüncem hasata bu kadar yaklaşmışken cümbüşü kaçıracak olması. Ama olasılıkla dışarıdan seyretmek daha keyiflidir, içine gark olmaktan.

Hem ne demişler, işini bitiren gider. Bugün o yarın biz.

Uğurlar olsun...
Ve öbür tarafta görüşmek üzere...

---

2011'i de sanki hızlı bir giriş yapmış ve sert enerjiler taşıyor gibi algılıyorum, ama bunlar karşısındaki dönüşümlerim de o derece keskin/sert/verimli oluyor gibi. Hayırlısı bakalım...

Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 07/01/2011 :  13:51:16  Show Profile  Reply with Quote
:) Sevgili Oe hem güldürdün hem düşündürdün,sağolasın :) Ölümü bazen çok istiyorum hatta yaşamaktan çok belkide.Hayalkırıklığı yaşadığım zamanlarda bazende gayet neşeliyken arzuluyorum.

O anın heyecanı beni sarıyor bazen. Acaba son nefesimi verirken ne olacak,bir yokoluşmu yoksa bir başka varoluşmu ve bunları ne kadar duyumsayacağım,bilincinde olabilecekmiyim. Sanki macera hissi veriyor ve ölümle ilgili espiriler yapıyorum çevremdekiler "azından yel alsın,o ne biçim konuşma" derler. Yada diyorum " Bak sakın öleyim deme,cenaze masraflarını karşılayamam ona göre ayakta dur yaşamanın yolunu bul,ben karışmam bak" deyince pek bozuluyorlar.Ölüm konu oldumu hemen gözler sulanıyor,duygusallaşıyorlar sanki ölüm zalimde. Aslında en masum ölüm olsa gerek,bu dünyanın yükünden kurtulunuyor derken yeni bir oyun senaryosuna hazırlanmak var üstelik. Baş sağlığı dilemeyi hiç sevmem üstelik bana kalsa insanlar yalnız bırakılmalı. Çünkü ben kimseden baş sağlığı bile beklemedim aksine yalnız kalmaya çok ihtiyaç duydum. Ama insanları bilirsin öncelikle bir görev gereği sonra ortak bir payda olduğundan,biraz destek amaçlı ziyaretlerde bulunurlar. Tanrım ne işkenceydi o öyle. İnsanların biri gider biri gelir bu arada birde hizmet etme durumunda kalırsın.Zaten fiziksel olarak gücün kalmamıştır,kalanıda çay vs ikram birde konu sıkıcı bir halde açılır "Eee nasıl oldu,neyi vardı,vah vah vah,ah ah,ahh.." vs. offf ki oooffff :)

Dün bir dostumla oturdum ve onunla ölüm konusunu konuşuyorduk. Kendisi birgün ahırda tavana ipi bağlamış, sonra kendini asmış.İpte asılıyken bir ileri bir geri giderken, ipi bağladığı yerde tırpan asılıymış ve ip o tırpanın keskin yerine gelince ip kesilmiş ve yere düşmüş. Hemen boğazımda ki ipi çözdüm öksürmeye başladım. Öyle komiğime gidiyor ki şimdi demişti.

Tabi bende bir gün ilaçları ve suyu alıp karşıma koydum. Kendimle konuşmaya başladım ve sonra anne ve babamı,kardeşlerimi düşündüm onlara bunu yapmaya hakkım yok deyip vazgeçmiştim. Bunları konuşup güldük işte.

Edited by - zer-zivi on 07/01/2011 13:59:16
Go to Top of Page

Qaan
Yönetici

1248 Posts

Posted - 31/12/2011 :  00:43:10  Show Profile  Click to see Qaan's MSN Messenger address  Reply with Quote

2012'de herkese mutlu bir yıl diliyorum. :)

Go to Top of Page

secretdream
Akik

12 Posts

Posted - 31/12/2011 :  11:45:13  Show Profile  Visit secretdream's Homepage  Reply with Quote
mutlu,ayrılıksız-gayrılıksız bir ve bir çok yıl dilerim herkese...:)

ayrılık her zaman "kötü" hissettirir insana...
umarım oe de ayrılmaz buralardan...
ama kendisi için doğru adım buysa da,
diyecek bir şey yok...

herkes kendisini daha iyi bilir...
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 31/12/2011 :  11:55:47  Show Profile  Reply with Quote
Bende gitmesine gönülden razı değilim oe nin gidişine, çünkü,anlamlı yazacak kaç kişi kaldı ki bu forumda.Ama yinede kendi kararı daha önemli...!

2012 Özgürlük,Barış,Sevgi ve Bolluk yılı olsun...

Edited by - zer-zivi on 31/12/2011 11:57:26
Go to Top of Page

indigo kubi
Elmas

Turkey
346 Posts

Posted - 20/04/2012 :  00:19:45  Show Profile  Reply with Quote
2012 de hiç balkona yazan olmamış niye hiç hava almaya çıkan yok mu :)
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 20/04/2012 :  13:17:25  Show Profile  Reply with Quote
Yahu Kubi hadi biz evdeyken balkona çıkmıyoruz, sen niye ziyarete eve gelmiyorsun? Böyle balkondan eve hırsız gibi girip sonra kapıdanmı uğurlayacağız seni!? :)
Go to Top of Page

indigo kubi
Elmas

Turkey
346 Posts

Posted - 24/04/2012 :  20:38:56  Show Profile  Reply with Quote
Ev hüzünlü benim için,o yüzden kalam&ıyorum içerde...böyle iyi benim için... &
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 28/05/2012 :  17:25:03  Show Profile  Reply with Quote
Belkide bu hüznü aşman gerekiyordur olamazmı,neye direnç gösteriyorsak orda bir sınavımız var demektir. Hadi kapıdan gel,anahtar sende,kaybettiysen yedeği paspasın altında :)
Go to Top of Page

indigo kubi
Elmas

Turkey
346 Posts

Posted - 25/07/2012 :  04:59:17  Show Profile  Reply with Quote
zaten yüzlerce yüzle&şme gerçekle&ştirdim kendi içimde...fakat buray&ı seviyorum niye bilmiyorum :)
Go to Top of Page

Highlander
Kehribar

38 Posts

Posted - 18/08/2012 :  23:40:50  Show Profile  Visit Highlander's Homepage  Reply with Quote
Hepinizin bayramını kutlar mutluluklar dilerim.
Go to Top of Page

Qaan
Yönetici

1248 Posts

Posted - 31/12/2012 :  18:17:38  Show Profile  Click to see Qaan's MSN Messenger address  Reply with Quote

2013 'ün herkese mutluluk getirmesini diliyorum.

Go to Top of Page

oe_
Elmas

671 Posts

Posted - 31/12/2012 :  20:33:32  Show Profile  Visit oe_'s Homepage  Reply with Quote
Yeni yılımızı ve dünyanın yeni yaşını kutluyorum ben de.
13 sayısı uğursuzlukla anılmış genelde. Tarotta da ölüm. Ancak aslında değişim ve dönüşümü simgeliyor daha çok.
Go to Top of Page

Qaan
Yönetici

1248 Posts

Posted - 31/12/2013 :  19:25:38  Show Profile  Click to see Qaan's MSN Messenger address  Reply with Quote

2014'de herkese sağlık ve mutluluk diliyorum.

Go to Top of Page

indigo kubi
Elmas

Turkey
346 Posts

Posted - 23/01/2014 :  02:35:52  Show Profile  Reply with Quote
Balkona çıkın biraz balkona...havasızlıktan boğulacaksınız :)
Go to Top of Page

Süvari
Elmas

Turkey
455 Posts

Posted - 17/06/2014 :  18:52:15  Show Profile  Visit Süvari's Homepage  Reply with Quote
Vay be..! Senede bir mesaj sadece...Bir dost demişti ki yıllar önce bu balkon ölüm süsenini andırıyor. Olsun sevdiklerimin varlığı ve enerjisi burda sanki hala bir çiçek bırakıp gidiyorum. En güzel günler sizlerin olsun...#9829;
Go to Top of Page

pandora76
Elmas

815 Posts

Posted - 20/06/2014 :  20:35:38  Show Profile  Visit pandora76's Homepage  Reply with Quote
Bir süre önce istiklalde sinemadayken , film arası balkona çıktım sigara içmeye. İstiklal bu ha, binlerce insanın geçtiği yer.

Aşağıya baktım,çok kalabalık, bir sürü insan ama birbirinden haberi olmayan. Yani o kalabalık bile o kadar yalnız , bense tam bu sebeple ölüm süsenini andıran bir balkondaydım.

Kalabalıklar olur tek hece işitilmez, sessizlikse öyle çok bağırır.

Yine söylediğim oldu , kahretsinki yine gördüm , savaş işte çıkıyor belki, ben bilmem kaçıncı kez demedimmi! Bilmem kaçıncı kez görmedimmi ! Allah kahretsin. Umarım bu sefer yanılırım.

Edited by - pandora76 on 20/06/2014 20:36:23
Go to Top of Page

Qaan
Yönetici

1248 Posts

Posted - 22/06/2014 :  15:32:07  Show Profile  Click to see Qaan's MSN Messenger address  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Süvari

Vay be..! Senede bir mesaj sadece...Bir dost demişti ki yıllar önce bu balkon ölüm süsenini andırıyor. Olsun sevdiklerimin varlığı ve enerjisi burda sanki hala bir çiçek bırakıp gidiyorum. En güzel günler sizlerin olsun...#9829;

Süvari,

Sizin iki iletiniz arasında da 3 buçuk yıl süre var ve her ikisi de ölüme dair. Kendinizi şikayet etmek yerine, bir mum yakabilirsiniz.

Go to Top of Page

Süvari
Elmas

Turkey
455 Posts

Posted - 28/06/2014 :  02:57:39  Show Profile  Visit Süvari's Homepage  Reply with Quote
Evet Qaan zaten gemi ateş denizinde yol almaktayız onun için mum yakmanın pek anlamı kalmıyor...Sessiz çığlıklar duyulur yine de küs olsak dönüp bakmazdık balkona her şeye rağmen bir el sallamak bir bakış aradık sadece.. Yinede bir umut vardır her zaman. Sevgi ile kalınız...
Go to Top of Page

indigo kubi
Elmas

Turkey
346 Posts

Posted - 18/10/2015 :  04:10:53  Show Profile  Reply with Quote
yılda bir olmasın artık daha çok olsun tabi :)
Go to Top of Page

Qaan
Yönetici

1248 Posts

Posted - 31/12/2015 :  20:35:16  Show Profile  Click to see Qaan's MSN Messenger address  Reply with Quote

Herkese mutlu bir 2016 diliyorum. Yeni yılımız kutlu olsun. :)

Go to Top of Page

indigo kubi
Elmas

Turkey
346 Posts

Posted - 02/07/2016 :  04:12:59  Show Profile  Reply with Quote
Yine çıkılmamış balkona... Olmuyor böyle... Çok ayıp çookkk...
Go to Top of Page

Qaan
Yönetici

1248 Posts

Posted - 31/12/2016 :  10:18:07  Show Profile  Click to see Qaan's MSN Messenger address  Reply with Quote

Ülkemiz ve tüm dünya için, huzurlu ve mutlu bir 2017 diliyorum.

Go to Top of Page

oe_
Elmas

671 Posts

Posted - 02/01/2017 :  01:59:36  Show Profile  Visit oe_'s Homepage  Reply with Quote
Ben de 2017'de huzur, mutluluk, anlayış, aydınlanma diliyorum herkes için.
Go to Top of Page

Qaan
Yönetici

1248 Posts

Posted - 18/10/2017 :  20:08:01  Show Profile  Click to see Qaan's MSN Messenger address  Reply with Quote

endsubasi kullanıcı adlı üyemiz sevdiğimiz bir insandı. Sanırım 2016 yılının ortalarına doğru vefat etmiş. Yolu ışıklı olsun.
Go to Top of Page
Page: of 9  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum © 2004 Budur.com Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.04
Google

Web www.budur.com
Detayonline Gizli
Gerçekler
oyun komedi sohbet
Visitor Counter by Digits