Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum
Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Gizem ve Varoluş
 Mistik Hikayeler/Denemeler
 Ruhu Alınmış
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author  Topic Next Topic  

bulut
Elmas

565 Posts

Posted - 23/03/2017 :  12:37:14  Show Profile  Visit bulut's Homepage  Reply with Quote
Delikanlı yataktaki babasına baktı.Yüzündeki sertlikten eser yoktu.Gülümseme de yoktu ama bir umursamazlık havası seziliyordu.
Sağliklıyken aile bireylerine emirler yağdırır,herkesi bir işin başına göderirdi.Küçük kardeşime bile,boş durma eline bir çomak al yeri eşele derdi.
Bir hafta önce, bütün gününü başında geçirdiği en sevdiği tarlasından at arabası ile getirilmişti.Komşu tarladakiler babasının çalışırken birden yere yığıldığını görmüşler.Hemen arabaya yatırıp evlerine getirmişler.Durumu kritik olduğu için eve doktor çağırılmıştı.
Herkesin düşündüğü gibi bir kalp krizi geçirmiş.Ama çabuk toparlamiştı.Yataktan kalkmak istiyor,engel olanları nane mollalıkla suçluyordu.Yine de işlerin sonuç raporlarını almaktan geri kalmıyordu.
Bir akşam önce işini özetlemek isteyen ağabeyine anlamsız anlamsız bakmış,bir daha çevresi ile iletişim kurmamıştı.Delikanlı babası için dünyalığın bir anlamı kalmadığını anlıyordu.Hatta zayıf bir yaşam enerjisinin dışında ruhunun bile alındığını hissetti.Okuduğu kitaplara göre kısa bir süre önce veya ölümden saniyeler önce ölüm acısı seçilmemişse ruh alınabilinirdi.Bunu düşününce babası için ve feci şekilde ölenler için,tabi sonra kendisi için ölüm anını huzurlu olarak değerlendirmesi gerektiğini düşündü.
   Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum © 2004 Budur.com Go To Top Of Page
This page was generated in 0.03 seconds. Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.04
Google
 
Web www.budur.com
Detayonline Gizli
Gerçekler
oyun komedi sohbet
Visitor Counter by Digits