Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum
Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Gizem ve Varoluş
 Kişisel Gelişim
 Astral Alem
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Author Previous Topic Topic Next Topic  

bulut
Elmas

565 Posts

Posted - 17/10/2014 :  10:42:01  Show Profile  Visit bulut's Homepage  Reply with Quote
Astral alemle ilgili açıklamaları okudum kuşkusuz.Ancak yazılanları okumakla gözlemlerde bulunmak çok farklı.Gözlemi astrala çıkışla değil rüyada yaptım.Çok önceleri bir kez astral deneyimim olmuştu.Sonra denemeyi gereksiz gördüm.Çünkü oraya buraya gitmek gerekli değil gibi.Bulunduğun yerde bilincini,bakış açını değiştirmen yetecek gibi geliyor bana.
Oturduğum mahallede yaşlı bir komşum öteye geçiş yapmıştı.Taziye dileklerimle birlikte rehberlerinin yaptığı yolculukta yardımcı olmalarını yürekten diledim.
Bir beklentim olmamakla birlikte astralı rüyamda izlemeye başladım.
İlk izlenimim kaba maddeye en yakın materyali olan alemdi.Yani çok uzağımızda değil.Gerçek anlamda farklı bir yer değil.Çünkü bizimle aynı ortamdalar.Bir astral form dağımızın içinde engelsiz yürüyebiliyor.
Hiç de korkulacak bir ortam değil.Sanırım korkuyu biz üretiyoruz oraya ait varsayımlarımız çok abartılı.Uzaktan biri için korkulu olabilir de.Oranın varlık koşullarını anlayınca sorun çözülüyor.Çünkü komik bir şekil alan kurukafaya gülünür.Aynı kurukafa aniden gümrah bir akasya ağacı dalına değişince kahkahanın yerini huzur alabilir.
Gördüğüm kadarıyla neredeyse her bireyin özel bir yaşam alanı var.Birbirlerini etkilemiyecek sınırlara sahipler.Birey bu özel alanı içinde kendince düzenlemeler yapıyor.Bu düzenlemeler gelişim düzeyine göre kalite kazanıyor.Yani birey oluşturmakta ve değiştirmekte hızı ve çeşitliliği deneyimle öğreniyor.
Öyle bireyin çevresinde dolananları görmedim.İnsan hem çok kalabalıkta hem de yalnız.Sadece bazı bilgilenmek isteyenlerin özel titreşimli alanından çikıp süzüldüklerine göre bilgilenmeye ve farklı deneyime gidiyorlardı sanırım.
Boyutumuzdaki paralel avrenler astraldaki özel alanlar gibi.En ufak gen değişiliğinin farklı kimlikler yarattığı gibi titreşim türü de farklı ortamlar yaratabiliyor.Buna göre ortamlar için yer ve mesafe problem değil onsekiz bin alem buna göre devede kulak.
Hakikaten doğru yanlıştan ziyade sana uygun olup olmaması var.Hatta uygunluğunu yitiren ve sonra uygun olan da var.Dinleri ve mezheplerini anlıyorum.Çünkü çok çeşitli deneyime ihtiyaç var.Birbirlerine saldıracaklarına zaman zaman bilgi,deneyim ve uygulama paylaşımları yapsalar.Çünkü sonsuz bir yaşamda sonsuz deneyimlere gerek var.Yoksa dımdızlak kalma riski olabilir.
Zamanımın insan varlığı ve bana beden ve ortam yaratan yaratıcılara teşekkür ediyorum.Tesla gibi ben de farklı uygulamaları yapmak istiyorum.Örnek vermeyi bile korkumdan ve haddimden değil bilgisizliğimden veremiyorum.Ben O Benim diyenler haklısınız...
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum © 2004 Budur.com Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.04
Google

Web www.budur.com
Detayonline Gizli
Gerçekler
oyun komedi sohbet
Visitor Counter by Digits