Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum
Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum
Home | Profile | Register | Active Topics | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Konu Dışı / Diğer Konular / Yönetimden
 Kişisel Düşünceler, Fikirler vb. Yazılar
 KONUŞMALAR
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 40

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 31/12/2008 :  14:59:35  Show Profile  Reply with Quote
yahu sarah'ı dinlemeden önce Emma hayranıydım şimdiyse ikisininde ve hatta daha bir çok sesin hayranıyım.Kolay kolay sesi beğenmem.Ama ses "duygu tınısını" doğru veriyorsa ki dinlerim.Ne tür olursa olsun.

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 31/12/2008 :  15:01:25  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Şimdi cuma akşamları "türkü" dinliyorum/seyrediyorum, sizin belediyenin kanalından:)) N.Ertaş sayesinde programla tanıştım, abonesi oldum:))

Edited by - on
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 31/12/2008 :  15:15:05  Show Profile  Reply with Quote
Ben ingilizce bilmem ama anlamasamda ses beni etkiler.Ve aslında herkesi etkiler.Sesi kullanmayı ve duyguyu doğru aktarmayı da bilirsek ki iletişim sorununda bir basamağı daha geçmiş oluruz.Birini kışkırtmak yada sakinleştirmek için sesi çok iyi ayarlamak gerek iletişimde.Sevgili Tversonus ben özellikle türkhalk müziğini,protest-özgün müziği,operayı ve klasik müziği dinlerim.Bir ayrım yapamam müzikler arasında çünkü hepsindede farklı ve güzel titreşimler var.

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 31/12/2008 :  15:38:27  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
İlginç!Siz müzik dinleyebiliyorsunuz.Ben dinleyemiyorum, afakanlar basıyor nedense!En sevdiklerimi bile dinleyemez oldum.:(((((

Edited by - on
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 31/12/2008 :  15:46:18  Show Profile  Reply with Quote
Müziği boş bir zihinle dinlemelisin kurby,zihnini susturmalı ,kalbinle dinlemelisin :)

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 31/12/2008 :  15:48:58  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Gerçekten bu doğru,sadece yoruma odaklanmalısın, bir film gibi, frekansa uyumlanmak, aynen meditasyon gibi.

Edited by - on
Go to Top of Page

rinda
Kehribar

Turkey
88 Posts

Posted - 31/12/2008 :  16:16:03  Show Profile  Visit rinda's Homepage  Reply with Quote
Zamandan kopmalısınız, zamansızlık zamanınız olmalı...

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 31/12/2008 :  16:31:53  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
:) İyi de, ben günün 24 saati müzik dinlerdim, gece ble kısık bir sesle çalrdı başımda.Ama son bir yıldır dinlemiyorum.Özellikle, şu süptiminal mı nedir o zimbirtıyı öğrendikten sonra, hiç müzik dinleyemez oldum.Boş beyinle müzik dinlerken, kime hizmet etmek üzere programlanacağımdan pek emin olamıyorum.Bu nedenle artık müzik dinlemiyorum, dinleyemiyorum!:)))Paranoya içine şizofreni karışınca güzeeeeel!:))))))))))

Edited by - on
Go to Top of Page

pandora76
Elmas

815 Posts

Posted - 31/12/2008 :  17:14:07  Show Profile  Visit pandora76's Homepage  Reply with Quote
Senin için yaptığım birşeyi zorunluluktan yapmam canım benim.Prensip diyelim ayrıca olanı.Vebazen aklımıda dağıtıyor başka şeylerle ilgilenmek,iyi geliyor,emin ol buna.Düşününce çünkü o sahneyi,kendimi çok kötü hissediyorum.

Konunun dışında özgür irade deyince aklıma birşey geldi.
Özgür irademiz var evet ama nereye kadar?Mesela sokağa çıplak çıkmayı"isteyebiliriz"lakin sokağa çıplak çıkma"özgürlüğüne "sahip değiliz.Belkide aslında o kadarda özgür değiliz.

Şunun gibi:
Adam başkalarına zarar verme özgürlüğüne sahip değil ama yinede böyle bir özgürlüğe sahip olduğunu düşünerek zarar veriyor.Sonra onu hapse atıyorlar.Bu adam"ben değişmeyeceğim,dilediğim gibi olmak özgürlüğüne sahibim"diyebiliyormu?
Canımız öyle istedi diye,adam öldürme özgürlüğümüz varmı?

Özgür iradelere müdahele edebilme özgürlüğümüz varmı?
Birinin özgürlüğünün bittiği yerde,diğeride bitiyor sanırım.

Edited by - on
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 31/12/2008 :  17:24:32  Show Profile  Reply with Quote
Aslında sınırı ; bilgisizliğimizden dolayı bilemiyoruz ve başkalarının özgürlük sınırlarını aşıyoruz hatta kendi özgürlük sınırlarımızıda çiğneyerek başkalarının bunu görüp aynısını birde onların yapmasına sebep oluyoruz.Önce bizler kendimizi sevmeli,saygı anlayışımızı geliştirmeli ve bize yapılmasını istemediğimizi başkalarına yapmamayı öğrenmeliyiz.Herkes kendisini sevmeyi ve saygı duymayı başarırsa bu doğal olarak çevreyede yansıyarak çiçek açacaktır :)) Yeni yılda rengarenk çiçekler açmak dileğiyle.................

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 31/12/2008 :  17:54:31  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Önce "uyanma" lı sonra "bilgi" ile beslenerek büyümeli olgunlaşmalı, sonra da "özgür irademiz" i elimize alıp o nu kullanarak, realiteyi değiştirmeliyiz."Gerçek" ile yüzleşmeden veya "uyanmadan" özgür iradeye nasıl sahip olunabilinir? "Özgür irade" lerimizi "kazanmamız" gerekecektir, o elimizden alınmıştır, o bilgisiz bırakılarak elimizden alınmıştır.

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 31/12/2008 :  18:02:14  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
Tiversonus, uyanmak, bilgi ve özgür irade dedin de, aklıma M. Jackson geldi.Son halinin neye benzediğini bilen ya da tahmin eden var mı?

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 31/12/2008 :  18:03:29  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Sahneye geri dönmeye hazırlanıyordu, geçen ay galiba çıktı bu haber. "Yaratık" gibi mi demek istiyorsun:))

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 31/12/2008 :  18:06:29  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
Sürüngenimsi insanımsılara benzemiyor mu, sadece rengi değişik!:)) Icke'nin okuduğum bir makalesinde ondan bahsediliyordu.Yapılan plastik cerrrahinin, bir takım açığa çıkan problemleri örtbas etmesinden bahsediyordu.Bilgi ve uyanma diyince sen, aklıma geldi!Hatırlatayım, hatırlayayım ve neden müzik dinlemediğimi anlatmak isteyeyim dedim!:)))))))))

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 31/12/2008 :  18:10:57  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Sevgili kurby,
İnsan EM dalgaları ile frekansını düzeltebiliyor/artırabiliyor ise bunu yapmasında fayda var: Ses, resim, renk, görüntü v.s. Yani ben bazen br tanbur dinlediğim zaman beni sarsarken aynı eseri dinlediğimde pek fazla bir etki görmüyorum: Demek ki, titreşim frekansımız değişiklikler gösteriyor. Bunu kullnmak faydalıdır. Bir tanesini seçebilrsin. Yağmur ormanları sesini dinleyebilirsin, kardeşime bir zaman yarım saat dinlettim, gözlerinden yaş gelene kadar esnedi:)))

Edited by - on
Go to Top of Page

pandora76
Elmas

815 Posts

Posted - 31/12/2008 :  18:11:02  Show Profile  Visit pandora76's Homepage  Reply with Quote
Yaşlı bir kadın,bir fizik profösörünün seminerinde konuşmak için izin istemiş ve dünyanın öküzün boynuzları üstünde olduğunu söylemiş.Profosör gülümseyerek"peki o öküz neyin üstünde" deyince yaşlı kadın:"sen çok zekisin genç adam ama o öküzün altında ve diğer öküzlerin altındada hep öküzler var"demiş.
Tam kelimelerle olmasada bunun gibi öyküydü.Bence dünyanın sonsuza dek öküzlerin boynuzları üzerinde olduğunu düşünmek,çok yaratıcı bir fikir.

Daha fazlasının olduğunu, nereden biliyoruz?Belkide Einstein" Tanrı zar atmaz" derken,Tanrının aslında zar atıyor olabileceğini söyleyen biri çıkmasaydı,yanlış biliyor olma olasılığımızı düşünmeyecektik?
"Herşeyin teorisini oluşturduğumuzu düşüneceğiz ama aslında herdefasında herşeyin teorisini oluşturamadığımızı anlayacağız belkide"gibiydi yada anlam içeriğiyle böyleydi yanlış anımsamıyorsam.

Parçacığın konumunu ve hızını aynı zamanda ölçmemize engel olan belirsizlik ilkesini düşünüyorum,bir fizikçi değilde sıradan bir insanın düşünebileceği kadar.Çok gizemli bir uzayımız var,belki hiç bitmeyecek bir gizem...

"Dünya yuvarlaktır" diyecek cesareti bulan insanlar olmasaydı,hala dünyamızın bir öküzün boynuzları üzerinde olduğunu düşünüyor olacaktık.Hoş,çoğu sırf farklı bir bilgi öne sürdükleri için,dışlanmış,hedef olmuş ve hatta bazende canından olmuştur.

"Dünya bir öküzün boynuzları üstündedir"
Bu komik birşey değil,bir bilgidir.
Bu bilgi,başka bilgilerde öne sürülmeseydi eğer,tek başına bizi korumaya devam edecekmiydi?Zaten korumuyormuyduki?Diğer bilgilere ne gerek vardıki?
Belkide aslında birşekilde bilmeliyiz yada biliyoruz hepimiz;kimbilir?

Edited by - pandora76 on 31/12/2008 20:31:50
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 31/12/2008 :  18:30:03  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Sevgili pandora,

Enerjinizi çok "değişmiş" hissediyorum. Önceki siz değilsiniz. Yazdıklarınızı okudum. Benim hissim bu akrabalardan değil sizn kendi iç durumunuzdaki durumdan kaynaklandığı. Şimdi artık herşeyin ortaya döküldüğü bir dönemde aynı lafları aynen tekrar etmenin bir faydası yok(hayat derslerden ibaret dir). Geçenlede kurby, ruhsal yolunu tamamlarsa "işinin biteceği" gibi bir duyguyu ifade etmişti:)) Sanırım siz de "olmak istediğiniz olmayınca" benzer bir frekansa girdiniz. İnsan bir kere ölür. Yüzde elli şansı olur(aklı olmasa dahi)... Artık bu bilgileri tekrarlamak yerine seçip olmak zamanı. Yani irade gösterme zamanı. Zor bir yol, geri dönüşü bazıları için ise artık geç, uyanma başlamışsa. Gerçeğimizi kabul etmekten ve uyanmaktan (ki bu acılıdır) başka çaremiz yok. Dünya bir temizliğe girecek, ruhlar için iki yol var. Klasik astroloji devri bence bitti, şimdi seçme ve olma zamanı. Yoksa terddüt insanı bitirir.

Bilgiler önümüzde ve yeterli, oldukça yeterli:Şimdi olma zamanı.Kendinize iyi bakın.

Selamlar...

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 31/12/2008 :  18:46:08  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tiversonus

Sevgili kurby,
İnsan EM dalgaları ile frekansını düzeltebiliyor/artırabiliyor ise bunu yapmasında fayda var: Ses, resim, renk, görüntü v.s. Yani ben bazen br tanbur dinlediğim zaman beni sarsarken aynı eseri dinlediğimde pek fazla bir etki görmüyorum: Demek ki, titreşim frekansımız değişiklikler gösteriyor. Bunu kullnmak faydalıdır. Bir tanesini seçebilrsin. Yağmur ormanları sesini dinleyebilirsin, kardeşime bir zaman yarım saat dinlettim, gözlerinden yaş gelene kadar esnedi:)))

Tiversonus, titreşim frekansım değişti, bu doğru!En sevdiğim sarkıları dahi kayıttan dinleyemezken, doğal entrümanların sesi beni derinden etkiliyor.Bunu ille de piyano, ud, pan flüt falan olması da gerekmiyor.Elle tutulan bir ritm dahi beni mutlu ediyor.(Müzik benim yaşam alanımdı oysa).Kayıt müzikten uzaklaşmamın sebebi belki de, zihin yıkama programları ile ilgili okuduklarım, belkide bilinçsizce bazılarına denk geldim.Sonradan bunu da anlıyorum, müthiş bağ ağrısı yapıyorlar, kulaklarımdaki çınlama artıyor.:)))Ayrıca süptripal müzikler de dinledim.Ters tepki verdim hep.Ayırt edebiliyorum artık.:)

Teşekkür ederim!:))

Edited by - kurby on 31/12/2008 18:58:29
Go to Top of Page

pandora76
Elmas

815 Posts

Posted - 31/12/2008 :  19:14:36  Show Profile  Visit pandora76's Homepage  Reply with Quote
Tiversonus;
Benimle ilgili yorumlar yaparken,yukarıdaki yazılarım üzerine yorum yapmayı unutmuşsunuz yine.Hatırlatmak istedim.
Mümkünse,bu seferde biraz olsun benden değil,bilgilerden bahsedelim.

Dünyanın gerçekten "düzeltilmeye" ihtiyacı olduğunu düşünmedim hiç.Özgür irade üzerine yazdığım yazıyı dikkatle okuyun.
Benim özgürlüğümün bittiği yerde,diğerinin özgürlüğüde biter....

Ben neden hala bir trafik kazası,kalp krizi ve benzeri bir musibet yaşamadım sizce?Belli bir gün,tarihde olabilir?
Neyse....Bugün uzun uzun sohbetlere gerek yok.Yılbaşı nede olsa.Sizede iyi seneler ayrıca.

Edited by - pandora76 on 31/12/2008 19:17:11
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 31/12/2008 :  19:17:23  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Tamam,tekrar okurum:))
İyi yıllar( bugün ilk yılbaşı kutlamam nasip size imiş:)))!

Edited by - on
Go to Top of Page

pandora76
Elmas

815 Posts

Posted - 31/12/2008 :  19:39:32  Show Profile  Visit pandora76's Homepage  Reply with Quote
Tamam,tekrar okurum:))
İyi yıllar( bugün ilk yılbaşı kutlamam nasip size imiş:)))!

Ne mutlu bana Sevgili Tiversonus:)

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 31/12/2008 :  19:46:01  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
veeeeeee, pandi'nin keskin kenarları tiver'in sağ omzundaki meleği sahaya düşürdü!İnnanılmaaz bir karşılaşmaaa!

Size çiğdem getirdim.Çitlerken, birbirinizi yemeyi unurtusunuz belki diye.:)))))))))))))))

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 31/12/2008 :  19:51:36  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 31/12/2008 :  20:07:14  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
Neyse, ben kendi kendime çitlerim.Yanına da açarım bir limon kolonyası, ohhh!:))))

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 31/12/2008 :  20:09:58  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Resmimi merak edenler buyursunlar:))))

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 31/12/2008 :  20:11:00  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
M.Jackson'u koymuşsundur sen şimdi!:)))))

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 31/12/2008 :  20:12:15  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Yok yahu, bavulun içindekini, kim zannettiniz:))

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 31/12/2008 :  20:13:12  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
Hımmmm! E-U-E kelimelerini söyleyebilen birine göre yazı dilin oldukça iyi gelişmiş, kutlarım.:)))))))

hahaha!Zetakulili resmimi arıyorsunuz, ben de var bir tane!Göndereyim mi?

Mısır Ölüler Kitabından

Ben mi yalnış görüyorum, yoksa timsah kafalının karşısndaki sütunun üstündeki elmanın içindeki kurt, timsaha dil mi çıkarıyor!hahahhhahahaha!

Edited by - kurby on 31/12/2008 20:33:50
Go to Top of Page

damdam
Elmas

581 Posts

Posted - 01/01/2009 :  00:54:09  Show Profile  Visit damdam's Homepage  Reply with Quote
Geçte olsa herkeze, gölgeleriyle uyum içinde olacağı bir yıl diliyorum arkadaşlar....:)))))))))

Ayrıca sevgili pandora teyzen için reiki uygulamasına dahilim,acil şifalar diliyorum...

herkez balkonda yeniyıl kutlamış, neyse benimki farklı olsun hadi:)))

Edited by - damdam on 01/01/2009 02:39:16
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 01/01/2009 :  11:55:25  Show Profile  Reply with Quote
Kimse uyanmamış daha :)) Heeeyyy uykucular yeni yılın ilk gününü uyuyarakmı geçireceksiniz.Hadi kalkın size güzel bir kahvaltı hazırladım,sanal kahvaltı:)

Edited by - on
Go to Top of Page

Tsunami
Elmas

318 Posts

Posted - 01/01/2009 :  12:45:54  Show Profile  Visit Tsunami's Homepage  Reply with Quote
Günaydin herkese :)

Ben kahvemi iciyorum, sanal kahvaltidan iyidir :))

Hem öyle kahvalti deyip gecistirmek olmaz, neler hazirladin bakiim bize..menüyü görmek istiyoruz, sonra üzerinde dedikodu yapacagiz. Malum "yemekteyiz" programlarinda soyumuzun aslinda ne soysuz ve iki yüzlü oldugunu görme firsatimiz oluyor :((

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 01/01/2009 :  12:58:54  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
Tünaydın!
Kahve zamanı evet!Güzel bir kahvaltıdan sonra köpüklü bir türk kahvesi!:))
O programı hiç açmayalım.Tv izlemeye hayır!böyle bir propaganda ile ortaya çıkasım var.:))))

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 01/01/2009 :  13:18:15  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Herkese gününüzaydın olsun!

Edited by - on
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 01/01/2009 :  13:44:24  Show Profile  Reply with Quote
Gününüz aydın olsun :) Ne kadar içtiniz bakeeemmm... Beni sorarsanız; alkolsüz ilk yılbaşım oldu :) Keşke içip ortalığı yıksaydım :) Kahvaltıda bildiğin klasik kahvaltı sevgili Tsunami.Şimdi başınız müthiş ağrıyordur alkolden,bunun için bol bol su için:))

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 01/01/2009 :  14:22:31  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Ben de alkol yok:)) Carpar adamı sonra, "farkındalığını" düşürür:)).

Edited by - on
Go to Top of Page

damdam
Elmas

581 Posts

Posted - 01/01/2009 :  15:13:40  Show Profile  Visit damdam's Homepage  Reply with Quote
Herkeze tünaydınlar olsun

gönlümüz neşeyle dolsun, uyanalı çok oldu ama bana ancak sıra geldi bilgisayar başında yazışmaya.:)))))

Edited by - on
Go to Top of Page

Tsunami
Elmas

318 Posts

Posted - 01/01/2009 :  15:36:00  Show Profile  Visit Tsunami's Homepage  Reply with Quote
Benim basim hic agrimiyor cünkü alkol neyin almadim, evdeydim zaten.Bu yilbasi gecesi benim icin tatsizdi.Gece 12de atilan havai fisekler beni azicik heyecanlandirsa da havadan cabuk siyrildim. 2008 beni epey bi yordu , kendimle cok fazla didistigim bir yil oldu. Heyecansizim ve daha önceki sene baslarina göre daha az mutluyum.Belki de mutlulugu sorguluyorum, gercekte nedir diye

Edited by - Tsunami on 01/01/2009 15:36:49
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 01/01/2009 :  15:55:02  Show Profile  Reply with Quote
Garip ki bende pek mutlu olmadığımı hissettim.Belkide zaman anlayışımız artık değişmekte o yüzden heyecanlanmamışızdır.Sadece aynı anda tüm dünyanın güzel dileklerde bulunuyor oluşu özel bir an yaratıyor:))

Edited by - on
Go to Top of Page

damdam
Elmas

581 Posts

Posted - 01/01/2009 :  15:59:50  Show Profile  Visit damdam's Homepage  Reply with Quote
Burçların 2009 yılı açılımlarını okuyorum değişik sitelerden, ancak bana göre en yakın bulduğum 'mynet astroloji danışmanı irem su, Yıllık açıklamaları bu sitedede verildi, ama kaynak belirtilmemiş onuda ben vermiş olayım, günlük burç yorumları bile çok isabetli tavsiye ediyorum arkadaşlar...

Sevgili Tsunami
Bence olgunlaşmaya başlıyorsun, ve bu sürecin depresif bir geçiş dönemi oluyor ve senin hissettiğin bu duyguları bende geçirmiştim..
Çocukluktan ergenliğe, ergenlikten gençliğe geçişte olduğu gibi, gençliğin umursamaz heyecanlarından olgunluğun dinginliğine adım atmaktasın ve bu süreçin bir geçiş dönemi olur şu anda onu deneyimlemektesin...
Endişe etme ve sadece hissettiğin duygsallığı farketve tadına var:)).

Edited by - on
Go to Top of Page

Tsunami
Elmas

318 Posts

Posted - 01/01/2009 :  16:00:49  Show Profile  Visit Tsunami's Homepage  Reply with Quote
Hakli olabilirsin damdamcim, yaslaniyorum gibime geliyor benim de :)) Olgunlasma deyip birazcik sevimlilestirelim olan biteni. Bu dönem gecici olmali evet, yalniz farkettigim bir sey var ki.."an"in önemi. "an'i yasamak cok daha önem kazaniyor gibime geliyor. Yani yasanan "an'daki duygu neyse onun hakkini vermek.

Bu arada, gece 12'de havai fisekler atildigi süre icinde gökyüzünde iki ayri isikli cisim dolasti. Belli bir rota izlemiyor da öylesine saliniyor gibiydiler. Hizli degil yavastilar ve yaklasik 15-20 dakika boyunca gökyüzünü dolasip durdular. Ucak degillerdi, süzülüsü balon gibiydi ama isigi güclüydü. Ne olabilirler?

Edited by - Tsunami on 01/01/2009 16:05:37
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 01/01/2009 :  16:17:21  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Ailece yenilen "ağır" yemekler ve diğer aile üyelerinin oynanığı -bu sefer ben katılmadım, seyrettim- tombala oyunu. "Ben çok şanssızm" naraları, tv de "kutudan para" çıkartma saçmalığı,babamın gündüz olan yakışıklı, güleryüzlü, adamın yaşattığı olaya "ben korktum bu negatiflerden" deyişi, iki ayrı kanalda aynı adamın sözde "sanatçılığı", Türkiye'de eski sanatçıların yerini dolduramayanların tartışmaları. Yatmak üzere pencereden son bir bakış...O da ne yılın ilk saatlerinde "kırmızı ışık" saçan bir nesne çok uzaklardan dikeye çok yakın biraçı ile yerden (oldukça uzaklarda) yukarı kalkışı ve epey yukarıda duruşu, bir kaç sigara içiş ile seyredişim ve misafir olan ilkokul öğrencisine 8bak şunu görüyormusun) soruşum o dda (evet sanırım havai fişek olabilir) değişi, benimde aman bunlar hep beni mi buluyor deyişim ve bir isveç filmi dvd si siizleyişim, ve az önce kristal kafatası hkayesine "bilimsel bir saldırı" ve..... Hayır mutsuz değilim, herşey çok ama çok normal geliyor artık, hatta birazdan bi şeyler yemeği bile düşünüyorum, yazım bitsinde ve stargate filmleri inene kadar boş vaktim var...Ama mutlu olduğum da söylenemez. Aslında bir dugunluk hali, bir huşu veya boşvermişlik hali ama çokta sahta mutluluk olmama hali, sanki herkes iyi eylenmiş te ben eylenememişim sahteliğine düşmeyen ama ÇOK DİRENÇLİ VURDUMDUYMAZ bir rahatlık evet "rahatlık" bu kelimeyi sevdim: Mutlu ve mutsuzluk arasında bir rahatlık hali. Hoşgeldin 2009:))) Bu arada "1 sn" daha kısa 2009 hoşgeldin. Acaba 2009 burday dı da "biz mi o na geldik:))"

Aman boşver şimdi biraz atıştırayım bari:))))

Edited by - on
Go to Top of Page

damdam
Elmas

581 Posts

Posted - 01/01/2009 :  16:25:52  Show Profile  Visit damdam's Homepage  Reply with Quote
Geçtiğimiz yaz kandıra-cebeci de arkadaşımın yazlığına gittiğimizde bir gece gökyüzünde aynı benzer şeyi gördük, şöyleki
Birbirine parelel olaray yanyana uçan ama uçak gibi değil ağır haraket eden ve kırmızımsı renkte parlak cisimleri bizde yarım saate yakın izledik belkide aynı cisimlerdi...

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 01/01/2009 :  16:30:26  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Her şey "doğal" artık, bunlar var mı yok mu diye artık sormuyorum bile, off bide acaba benim zihin mi tek görüyor saçmalığını da düşünmüyorum, ne görüyorsam algılıyorsam yazıyorum, yorumlar umurumda bile değil: Bu, bu, bu. Neyseki bu aralar şahidlerim oluyor yanımda:)) Yemeğim soğuyor:))

Edited by - on
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 01/01/2009 :  16:31:34  Show Profile  Reply with Quote
Ben bir türlü göremedim :) ama uyumadan önce sevgili damdam gözlerim açık yada kapalı hiç değişmiyor; yıldız gibi parlayan ışık parçacıkları görüyorum. Bazende kulağımda az işitme olmasına rağmen ;derinden ritmik sesler duyuyorum.Şimdi doktora gitsem kesin beyinden şüphelenecekler :)

Edited by - on
Go to Top of Page

damdam
Elmas

581 Posts

Posted - 01/01/2009 :  16:34:55  Show Profile  Visit damdam's Homepage  Reply with Quote
Ne güzel, 2009 yılının sayısal enerjileri size pek bir iyi gelmiş sevgili tiver, baksanıza sırf 'tevekkül' olmuşsunuz...

Ha gayret, birde suretinizi koysanızda profilinize görselliğimize katkı yapsanız, ayrıca gördüğümüz hiçbir arkadaşımızı da ısırmadık yani:))).

Edited by - on
Go to Top of Page

Tiversonus
Elmas

2018 Posts

Posted - 01/01/2009 :  16:43:01  Show Profile  Visit Tiversonus's Homepage  Reply with Quote
Ne yalan söyleyeyim, "fizksel değişkenlik" durumuna geçmeden fiğimi göstermeyi düşünmüyorum.. Acaba peynirli kadayıfı damı yesem, üşümem geçmedi,hmmmm mikrodalgada mı ısıtsam, ısıtayımm anasını, denemeden öğrenemem ki, bie de başağrısı içerim zaten stargate2008 filmine de 20 dk kalmış, durr damdadm geliyorum, biraz müsade:)))

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 01/01/2009 :  17:19:44  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
hahahahha!Kara-ip Korsanlarını izliyordum, uzak kalmışım, herkes gelmiş.:))))
Filmde dikkatimi çeken bir cümle oldu.Hani şu, ne mutlu ne mutsuz hissetmeler, kaybolmuşluk hissi yazılarınız bana bunu hatırlattı yine.
" Bulunmayan yerleri bulmak için, önce kaybolmak gerekir.Yoksa, herkes orayı bulurdu!"

Dün gece hep nette idim.Birkaç arkadaşım, arkadaşlar abuluşacağız diye gitti, içime bir ağırlık çöktü.Herkes arkadaşlarıyla buluşuyor, acaba bende mi bir terslik var.Niye benim buluşacak arkadaşım yok diye üzülürken, bir forumda tanıştığım ve canım gibi sevdiğim sevgili kardeşim Anubis geldi nete.Saat 1:00e kadar onunla, astroloji ve transitlerimiz hakkında konuştuk.Sonra ben gene kayıp kıtalar aldatmacını anlatmaya başladım, hahahha!Gene mi muuu! diyerek hafif bir sıkılma belirtisi göstersede, kırmayarak beni dinledi(ya da kapattı pencereyi, arada evet, olabilir yazdı)Olsun, en azından hoş bir yeni yıl girişi yaptık.Havai fişek patlamalarını izlemek için kardeşimle balkona çıktık ki, birden yan üsr komşunun elindeki pompalı tüfeği gördüm.İçeri girdik hemen.Akabinde, güçlü bir patlama oldu.Sinir oldum, eğlenceyi, hüzüne boğacak bu tür davranışları hangi akla hizmet ile yapıyorlar anlamıyorum.İçim sıkılıyor, kaçasım var ama gidecek yerim yok.
Bu arada Tiversonus, idare eder bir filmdir, ama zaman geçirmek için eğlenceli:))Sonunu söyleyeyim mi?hahahahha!Bir de bu vardır, film almışsın izleyeceksin, izleyen kişi sormadan, sana filmi baştan sona anlatır.Alıp o filmi, kişiye monte edesim gelir.:)))hahahahaha!

Edited by - on
Go to Top of Page

pandora76
Elmas

815 Posts

Posted - 01/01/2009 :  17:21:38  Show Profile  Visit pandora76's Homepage  Reply with Quote
Ayrıca sevgili pandora teyzen için reiki uygulamasına dahilim,acil şifalar diliyorum...

Çok sağolun Damdam.Bende bütün hastalara şifa diliyorum.

Edited by - on
Go to Top of Page

zer-zivi
Elmas

Turkey
953 Posts

Posted - 01/01/2009 :  20:17:15  Show Profile  Reply with Quote
Vayy beeee! Suskun bir gün :) Herkes dut yemiş :)

Edited by - on
Go to Top of Page

kurby
Elmas

Turkey
1049 Posts

Posted - 01/01/2009 :  21:29:51  Show Profile  Visit kurby's Homepage  Reply with Quote
yok, duttan değil.2009a alışamadık daha:)))

Edited by - on
Go to Top of Page
Page: of 40 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
 Printer Friendly
Jump To:
Budur.com - Spiritüel ve Metafizik Forum © 2004 Budur.com Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Powered By: Snitz Forums 2000 Version 3.4.04
Google

Web www.budur.com
Detayonline Gizli
Gerçekler
oyun komedi sohbet
Visitor Counter by Digits